Uudised

Ansambel RÜÜT esineb juba sel nädalal 19.-22. oktoobril Tartus, Raplas, Pärnus ja Tallinnas, et tutvustada publikule oma suvel ilmunud teist albumit “Kadakad”. Album on folgimaastikul pälvinud palju heakskiitu ja tunnustavaid sõnu ning oli nomineeritud ka hiljutisel pärimusmuusika auhindade "Etnokulp 2017" jagamisel parima loo, albumi ja artisti kategooriates.

Tantsijate seas laineid lööv ansambel RÜÜT annab suvel välja teise kauamängiva “Kadakad”, millelt avalikustati ansambliliikme Toomas Oksa lugu “Torme trotsides”. Ansamblit näeb ja kuuleb juba sel nädalavahetusel XII noorte laulu- ja tantsupeol, kus nende loo järgi on neiduderühmade tants “Külmapõli”.

Tantsupeol esinenud ansambel esitleb sel pühapäeval, 16. juulil Haapsalu Kuursaalis erilise suvise kontserdiga oma teist kauamängivat “Kadakad”, mis viib iga looga kuulaja uuele helimaastikule.

Põnev ja omanäoline folkansambel RÜÜT annab juuni lõpus välja oma teise täispika stuudioalbumi "Kadakad", mis võtab kokku ansambli viis tegevusaastat. Täna tõi RÜÜT avalikkuse ette oma uusima loo, värske albumi esimese singli "Ilus ole".