Uudised

Tantsupeol esinenud ansambel esitleb sel pühapäeval, 16. juulil Haapsalu Kuursaalis erilise suvise kontserdiga oma teist kauamängivat “Kadakad”, mis viib iga looga kuulaja uuele helimaastikule.

Põnev ja omanäoline folkansambel RÜÜT annab juuni lõpus välja oma teise täispika stuudioalbumi "Kadakad", mis võtab kokku ansambli viis tegevusaastat. Täna tõi RÜÜT avalikkuse ette oma uusima loo, värske albumi esimese singli "Ilus ole".

Tantsijate seas laineid lööv ansambel RÜÜT annab suvel välja teise kauamängiva “Kadakad”, millelt avalikustati ansambliliikme Toomas Oksa lugu “Torme trotsides”. Ansamblit näeb ja kuuleb juba sel nädalavahetusel XII noorte laulu- ja tantsupeol, kus nende loo järgi on neiduderühmade tants “Külmapõli”.

Põnev pärimusansambel RÜÜT viib uue live-videoga kuulajad maalilisse Anija mõisa ning toob kuulama Eesti oma pärimus-scatti. Lugu "Rüüt-Rüüt" kajastab endas hästi ansambli hoogsust, katsetamiskirge ja koos mängimisest tekkivat rõõmu. Video režissöör on Madis Reimund ning helirežissöör Sten-Olle Moldau.